Обележавање школске славе Светог Саве 27.01.2021.
Ове године је у нашој школи, као и свих претходних година, обележена школска слава Свети Сава. Поштујући све епидемиолошке мере, обреду сечења славског колача, присуствовали су малобројни гости, кумови, свештенство и наставници. Кумови, породица Мали, кум Жива, кума Јасна, Марта и Реља, ове године су прихватили и предали кумство у наредном периоду новим кумовима, породици Секулић, куму Добривоју, куми Маријети и Марку. За ову прилику посебно је снимљен свечани онлајн програм у коме су учествовали наши ученици, наставници, учитељи и вероучитељ. Ученици и сви запослени могу програм приредбе да погледају на школском сајту.

Обраћање директорке:

Резање славског колача: