Завршни испит 2021.

Недеља реализације "Стеријиних" часова на РТС3 и РТС Планета
Наставници и сарадници Основне школе "Јован Стерија Поповић" дали су велики допринос у реализацији он лајн наставе која се емитује на националног телевизији.
Током новембра и децембра 2020., Александра Јенча, Ирена Месарош, Данијела Пуђа - наставници разредне наставе, Мирјана Кресоја, Маријета Вакареско, Гордана Ковачевић, Наташа Петковић, Иван Мартиновић, Снежана Чикара - наставници предметне наставе снимили су 16 часова уз подршку стручних сарадника Данијеле Јоцин, Николине Кукуљ и Јелене Цветковић- Враговић, техничке подршке Драгане Мохора, Владимира Станојева и директора Љиљане Бешлин. Тим школе „Јован Стерија Поповић“ је на професионалан начин одговорио постављеним захтевима што је позитивно оцењено и похваљено од стране Школске управе и Министарства просвете и технолошког развоја РС .
Часови ће се емитовати на РТС3 и РТС Планета у периоду од 19. до 28. априла 2021. Распоред емитовања налази се на страници www.rasporednastave.gov.rs