Завршни испит 2021.

Почетна О раду службе
Да дигитално буде безбедно
У суботу, 04.09.2021. године ученици виших разреда (6-4,7-2,8-3), у пратњи наставника Драгане Мохора, присуствовали су радионици у оквиру Каравана дигиталних вештина, писмености и безбедности - "Дигитална експедиција- линк за све". Тема радионице била је "Безбедност на интернету", а присутни ученици су кроз непосредан рад и разговор са младима који се баве инфлуенсерским пословима могли да науче и сазнају које су важне смернице за коришћење друштвених група и интернета и колико је важно заштити личне податке од злоупотребе на нету.
Активност је подржана од стране Владе РС, а организатори су Министарство трговине, туризма и телекомуникација, Министарства за рад, запошљавање, борачка и социјална питања, Канцеларија за информационе технологије и електромску управу, у партнерству са Америчком агенцијом за међунаросни развој - USAID, организацијом Propulsion и Програмом УН за развој.